یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ , ۰۰:۰۰:۱۴
Search
Close this search box.

کشف محموله سیگار قاچاق در بازار تهران

کشف محموله سیگار قاچاق در بازار تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محموله سیگار و تنباکوی قاچاق در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در این باره گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد دخانی و جلوگیری از سودجویی و سوداگری در این بازار، ماموران پلیس امنیت اقتصادی اقدام به گشت زنی های هدفمند در سطح شهر کردند که در این راستا یکی از تیم های عملیاتی در محدوده خیابان مولوی به یک دستگاه وانت مشکوک شده و اقدام به بازرسی از آن کردند.
وی با بیان اینکه راننده وانت ابتدا سعی داشت تا با اظهارات ضدونقیض از دست قانون متواری شود، گفت: در نهایت ماموران اقدام به بازرسی از خودرو کرده و در جریان آن 138 هزار نخ انواع سیگار خارجی و بیش از هزار بسته تنباکو را که فاقد هرگونه مدارک گمرکی و برچسب های قانونی بود، کشف و ضبط کردند.
رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری راننده وانت و یک تن دیگر گفت: این افراد در اظهارات خود اعتراف کردند که این اقلام را روزانه از چندین انبار تحویل گرفته و برای توزیع به این محل منتقل می کردند که در این خصوص پرونده ای تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

آخرین اخبار

کشفیات کالای دخانی در دی ماه

رئیس کل دادگستری استان کردستان از متلاشی شدن یک باند قاچاق سازمان یافته دخانیات در مریوان خبر داد.
سید حسین حسینی اظهار کرد: با دستورات قضائی صادر شده از سوی دادستان عمومی و…

حذف تصویر«میوه» از پاکت‌های تنباکو

اکید ویژه ما تغییر بسته بندی تنباکوهای میوه‌ای است تا تصاویر میوه‌های مفید را از روی پاکت‌ها حذف کنند و همچنین در مورد پاکت‌های سیگار هم شکل بسته‌ها باید به گونه‌ای باشد که ترویج کننده مصرف نباشد.