یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۲۰:۴۰:۵۳
Search
Close this search box.

راه اندازی خط تولید جدید شرکت دخانیات قشم در مهر ماه

راه اندازی خط تولید جدید شرکت دخانیات قشم در مهر ماه

به گزارش مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، عطاالله معروفخانی در بازدید ازپروژه راه اندازی خط تولید جدید شرکت دخانیات قشم گفت: با راه اندازی خط تولید جدید شرکت در مهر ماه امسال برای 250 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می شود.
معروفخانی در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت اجرای طرح رهگیری محصولات دخانی تصریح نمود:قیمت محصولات دخانی با اجرای طرح رهگیری به تعادل می رسد و شرکت های تولیدی می توانند نظارت بیشتری بر توزیع کالای دخانی بر اساس قیمت مصوب داشته باشند.
به گفته وی بهره برداری از طرح ملی رهگیری محصولات دخانی به نفع کشور است وموجب به حداقل رسیدن قاچاق و بالا رفتن درآمد دولت و کنترل قیمت در بازار خواهد شد.
این گزارش حاکی از آن است که رئیس انجمن تولیدکنندگان ، واردکنندگان ، صادرکنندگان و مدیرعامل شرکت دخانیات قشم در بازدید از پروژه خط تولید جدید آن شرکت ، رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور را همراهی کرده و توضیحات لازم در خصوص روند اجرایی طرح و چگونگی اشتغال مستقیم 250 نفر در آن واحد را به ایشان ارائه نمودن

آخرین اخبار

سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم»

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ ضمن تبریک عید نوروز به ملت ایران به‌ویژه خانواده‌های ایثارگران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری کردند.