یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۲:۵۹:۱۰
Search
Close this search box.

257 هزار نخ سیگار قاچاق در دلیجان کشف شد

257 هزار نخ سیگار قاچاق در دلیجان کشف شد

اراک – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: 257 هزار نخ سیگار و 269 بسته انواع تنباکوی قاچاق از یک انبار در این شهرستان کشف شد. به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس،سرهنگ “علی هاشمی” افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی در تحقیقاتی از نگهداری سیگار قاچاق در یک انباری واقع در یکی از خیابان های شهرستان مطلع شدند.وی افزود: با تکمیل تحقیقات، این محل شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی مورد بازرسی قرار گرفت و کالاهای احتکار شده کشف شد.این مقام انتظامی ارزش تقریبی دخانیات کشف شده در این عملیات را 400 میلیون ریال اعلام کرد و گفت:‌ در این عملیات یک نفر دستگیر و برای برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

***کشف 17 کیلوگرم ماده مخدر در عملیات پلیس استان مرکزی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یکی ازمحورهای مواصلاتی استان،‌ 17 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و حشیش کشف شد. سرهنگ “احمدرضا چگنی” افزود:‌ مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های عملیاتی پلیس استان با جدیت در دستور کار قرار گرفته و روز گذشته نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یکی از شهرستان های استان، یک توزیع کننده مواد مخدر را در عملیاتی شناسایی و دستگیر کردند.وی افزود: این فرد در حال جابه جایی 15 کیلوگرم تریاک و 2 کیلوگرم حشیش با یک دستگاه خودروی سواری بود که در یکی از راه های استان شناسایی و دستگیر شد.سرهنگ چگنی تصریح کرد: فرد دستگیر شده برای برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

***دستگیری سارق ریل های قطار و کشف 2 تن ریل مسروقه در شازند
رئیس پلیس راه آهن اراک گفت: در عملیات ماموران پلیس ایستگاه راه آهن نورآباد شهرستان شازند، سارق ریل های قطار دستگیر و 2 تن ریل مسروقه کشف شد.
سرگرد”امید منتظر” گفت: ماموران پلیس راه آهن ایستگاه “نورآباد” شهرستان شازندشب گذشته تردد مشکوک یک دستگاه خودرو وانت را در حاوی ریل های راه آهن رصد کردند و متوجه شدند که سه نفر درحال تخریب ریل ها هستند.
وی افزود: ماموران پلیس راه آهن به صورت نامحسوس در اطراف محل تخریب ریل ها حاضر شدند و مشخص شد این افراد پس از جدا کردن تعدادی ریل مشغول بار زدن آن ها در داخل وانت هستند.این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سارقان با دیدن ماموران انتظامی اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل پلیس راننده خودرو دستگیر و 2 تن ریل مسروقه از وانت بار کشف شد.سرگرد منتظر تصریح کرد: سارق پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد و تحقیقات برای دستگیری 2 سارق دیگر که با استفاده از تاریکی شب اقدام به فرار کردند ادامه دارد.

***توقیف خودروی حامل مسواک و خوراکی قاچاق در خنداب
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: یک دستگاه خودروی سواری حامل مسواک و خوراکی های قاچاق در بازرسی ماموران کشف شد.
سرهنگ”عبدالرضا جودکی” افزود : مأموران پلیس آگاهی شهرستان خنداب در تشدید اقدامات کنترلی و مبارزه با عرضه کالاهای قاچاق، یک دستگاه خودرو سواری حامل کالای قاچاق را در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف کردند.وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروی توقیفی موفق به کشف هفت هزار و 200عدد مسواک ، 208بطری رانی و 388 عدد بسته پشمک خارجی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب اظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را 81 میلیون ریال اعلام کردند.
وی افزود: 2 متهم دستگیر شده در این عملیات متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.استان مرکزی با یک میلیون 400 هزار نفر جمعیت 12 شهرستان دارد.

آخرین اخبار

سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم»

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ ضمن تبریک عید نوروز به ملت ایران به‌ویژه خانواده‌های ایثارگران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری کردند.